13 września 2012

Szczepienia - za i przeciw. Ważna decyzja rodziców, prawnych opiekunów dziecka.

RODZICOWNIA oraz Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach „STOP NOP” zapraszają:

Szczepienia - za i przeciw. Ważna decyzja rodziców, prawnych opiekunów dziecka.

Z jednej strony płyną do nas informacje, że szczepienia to zbawienie ludzkości, z drugiej, że mają służyć depopulacji. W ich natłoku trudno podjąć świadomą decyzję. Każdy rodzic chce zdrowia swojego dziecka, a do jej podjęcia niezbędna jest odpowiednio szeroka wiedza na temat składu szczepionek, ich działania i skutków ubocznych. W nasz
ym kraju i na całym świecie wywiera się na rodziców presję, często przybierającą formę przymusu administracyjnego, żeby zaszczepić dziecko wszelkimi możliwymi preparatami. Stowarzyszenie STOP NOP powstało, żeby szukać odpowiedzi na trudne pytania i informować, że każdy rodzic ma prawo do określenia indywidualnego bilansu korzyści i ryzyka danego szczepienia dla konkretnego dziecka oraz świadomego wyrażenia zgody lub odmowy zabiegu medycznego, jakim niewątpliwie są szczepienia.

Prowadząca: Justyna Socha, sekretarz Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach „STOP NOP”. Wygrała sprawę administracyjną przeciwko sanepidowi, który bezprawnie wydał decyzję w sprawie nałożenia na nią grzywny za nieszczepienie dziecka. Prywatnie mama trójki dzieci.


Kiedy: 22 września (sobota), godz. 11

Gdzie: Ajanta Centrum Rozwoju, Szosa Chełmińska 238, Toruń

Wstęp: 5 zł (zbiórka na koszty dojazdu prowadzącej)

Bez zapisów!
Na salę warsztatową wchodzimy bez obuwia - prosimy uzbroić się w ciepłe skarpety. :)

www.rodzicownia.pl
www.stopnop.pl
www.ajantacentrum.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz