1 czerwca 2012

Dzieciństwo bez frustracji? Tak!

Zapraszamy na warsztat o miganiu z maluszkiem: Małe Mądre Rączki

Często domyślasz się i zgadujesz: taki płacz oznacza jedno, te krzyki drugie, a tamte grymasy znów co innego. Z upływem czasu i łez Waszego dziecka, może nabierasz w tym nawet wprawy, ale to nadal mniej lub bardziej trafne domysły – czego potrzebuje Wasza maluszek.

A gdybyście tak mogli przestać zgadywać? Przestać próbować interpretować i zmagać się z frustracją własną czy dziecka, a w zamian wiedzieć dokładnie czego mu potrzeba. Gdybyście mogła przestać tracić czas na zgadywanie, a cenne wspólne chwile przeznaczyć na radosną komunikację, odpowiadanie na sygnały Waszego dziecka, dawanie mu satysfakcji z codziennych sukcesów, budowanie jego poczucia wartości oraz zaufania do Was jako rozumiejących je rodzica.
Dzieciństwo bez tych frustracji jest w zasięgu ręki! Waszych rąk, a przede wszystkim tych małych, mądrych rączek. Wasza pociecha to kopalnia emocji, pragnień i wrażeń, którymi bardzo chce się z Wami podzielić. Już dziś możecie zacząć podróż do wzajemnego zrozumienia.
Jeśli Wasz maluszek jeszcze nie mówi (jest jeszcze w brzuchu, ma kilka lub kilkanaście miesięcy), zapraszamy Was na spotkanie ze mną i moją córką, która pokazała mi dokładnie to, co miała na myśli :)

Moją migającą córkę oraz więcej informacji o tym spotkaniu znajdziecie TUTAJ!

Do zobaczenia 10 czerwca o godz. 10!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz