24 maja 2012

Rodzicownia na Święcie Bydgoskiego!

26 maja zapraszamy świętujące Mamy i świętujących Tatusiów na pogadanki w wolnym stylu piknikowym. Łapcie kanapki, pakujcie dzieciaki i przybywajcie polegiwać na kocyku w miłym towarzystwie!Dodatkowo o wyznaczonych godzinach będziemy rozmawiać o tym, jak przygotować się do porodu w strefie złagodzonego bólu; jak odżywiać się w ciąży i po porodzie; jak uwolnić swoje ręce i serca nosząc maluszka w chuście; jak radzić sobie z rodzicielskimi frustracjami; czego potrzebuje małe dziecko; jak macierzyństwo poprawia pracę mózgu oraz jak odnaleźć i skorzystać z własnych rodzicielskich zasobów. Zapraszamy na trawiaste spotkania z Rodzicownią!

Między 12 a 18 odwiedź nas z maluchem (w brzuchu, na rękach czy w wózku), zagrzej miejsce na kocu i porozmawiaj, a przez całe popołudnie zapraszamy na konsultacje i pogadanki:

g. 13 – O porodzie, który będziesz chciała pamiętać – pogadanka z doulą
g. 15.30 – Chusta, czyli jak, czym i po co omotać dziecko długaśną szmatą – pogadanka z doradcą noszenia w chustach
g. 17 - Jak wychować małego optymistę? - kilka ćwiczeń dla ciekawych sprawy rodziców


UWAGA! Na kocu obok - Pobite Gary (www.pobitegary.com.pl) z zabawą dla dzieci:

Zabawa? Naturalnie! - mikstura zabaw z naturalnych składników.
Masz ochotę zostać przyrodniczym detektywem, zagrać w eko-klasy, stworzyć potworrrrnego patyczaka? Czy wiesz jak maluje pędzel z kory brzozowej, a jak pędzel z igieł sosny? Przyjdź i przekonaj się, że patyk, kamień, szyszka, liść to zaskakująco ciekawe zabawki! Gwarantujemy niecodzienne efekty artystyczne i radość z odkrywania przyrody.
Przysiądź na naszym kocyku i zamień się w eko-artystę albo przyrodniczego poszukiwacza przygód.

Szukajcie nas na trawniku przed budynkiem Wydziału Sztuk Pięknych przy ul. Sienkiewicza 6 / 8.


.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz