5 lutego 2012

Startuje Rodzicownia!
Bardzo cieszymy się, że do nas zaglądasz!
Ta strona i inicjatywy, które przedstawia, to wspólne dziecko dwóch mam (mamy-douli i mamy-coacha), które bardzo mocno poczuły własne i cudze potrzeby rodzicielskie, otrzymały wiele inspirującego wsparcia i postanowiły przekuć płynącą z niego moc na projekt nazwany Rodzicownia.
Działania, jakie chcemy Ci proponować, dedykowane są wszystkim etapom rodzicielstwa. Chcemy zaprosić Cię do różnych procesów rozwojowych, by zaspokajać Twoje potrzeby jako rodzica oczekującego, rodzącego i przechodzącego przez pierwsze i kolejne poziomy rodzicielskiego zaawansowania.
Wejdź, rozejrzyj się i znajdź coś dla siebie. A jeśli jest coś, czego teraz potrzebujesz, a jeszcze tu tego nie widzisz, napisz lub przyjdź do Rodzicowni – porozmawiajmy i stwórzmy to wspólnie!

A tymczasem... polub nas na FB i śledź aktualności na stronie, a będziesz na bieżąco z tym co dzieje się w Rodzicowni! A jeśli chcesz otrzymywać informacje o naszych działaniach, wyślij pustą wiadomość na adres rodzicownia@gmail.com - wrzucimy Cię do rodzicowej bazy kontaktów!
Ahoj!

Lisko&Marta


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz